Facebook

Szkolenia

Oferta

Niewielka odległość od Gniezna i Poznania, atrakcyjne położenie oraz nasze doświadczenie to tylko niektóre z wielu atutów Starego Kamionka.

Czynią one to miejsce idealnym dla spotkań biznesowych, imprez integracyjnych, szkoleń, konferencji, pikników oraz eventów.

Widok na kojącą zieleń pól i lasów otaczających Stary Kamionek jest gwarancją efektywnych spotkań szkoleniowo – biznesowych.

Nasza profesjonalna obsługa zapewni przeprowadzenie owocnego szkolenia, warsztatów czy imprezy integracyjnej.

Dysponujemy zapleczem umożliwiającym organizację spotkań biznesowych dla grup do 150 osób. Posiadamy specjalną ofertę cenową, obejmującą kompleksowe usługi: począwszy od wynajmu Sali poprzez przygotowanie poczęstunków i przerw kawowych, opracowanie menu aż po szeroki wybór atrakcji integracyjnych.

Szkolenia w Starym Kamionku

Stary Kamionek to odrestaurowany obiekt w skład którego wchodzą: starą ponad 100 letnia ceglano-drewniana stodoła oraz kilka mniejszych budynków pełniących funkcję gastronomiczno- noclegową.

Dysponujemy salą balową na 140 osób

Wieloletnie doświadczenie naszego Szefa Kuchni przekłada się na doskonały smak serwowanych u nas dań. Tradycja ale i kreatywne pomysły są myślą przewodnią tworzonych z pasją potraw.

Kontakt

Adres

Kamionek 12
62-081 Kiszkowo

Telefon

691 600 222
504 227 037

Wyrażam zgodę na przesyłanie informacji przez starykamionek.pl za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu Regulaminu serwisu i Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204)